Co musisz wiedzieć przy sprzedaży oprogramowania.

DISCOUNT-LICENSING LTD. 6 CZERWCA 2021

Jeśli masz nadmiarowe licencje na oprogramowanie Microsoft, które nie robią nic dla Twojej firmy, jedną z najlepszych dostępnych opcji jest ich sprzedaż.

 

Dzięki temu możesz odzyskać zainwestowany kapitał z powrotem i dzięki temu mieć możliwość reinwestowania tych pieniędzy tam, gdzie są naprawdę potrzebne. Wielu naszych klientów przeznacza fundusze zebrane ze sprzedaży licencji na zmniejszenie kosztów związanych z przejściem do nowych wersji oprogramowanie Microsoft.

 

Discount-licensing kupuje w pełni opłacone wieczyste licencje na oprogramowanie Microsoft, które pierwotnie pojawiło się na rynku w Europejskim Obszarze Gospodarczym, i zapewnia pełną zgodność z prawem UE. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na naszej stronie z często zadawanymi pytaniami (FAQ) lub przeczytać tutaj to wszystko, co musisz wiedzieć o sprzedaży oprogramowania Microsoft.

 

Skąd mam wiedzieć, czy mam nadmiarowe licencje na oprogramowanie firmy Microsoft?

 Jeśli Twoja organizacja wcześniej zakupiła licencje wieczyste (znane również jako licencje „stanowiskowe”) i przeszła na nowszą wersję lub model oparty na subskrypcji/chmurze, prawdopodobnie będziesz mieć do sprzedaży nadmiarowe licencje, które mogą nadal posiadać wartość rezydualną. Jeśli nie masz pewności, Discount-Licensing może zaoferować pomoc w identyfikacji wszelkich wieczystych licencji na oprogramowanie Microsoft, które możesz sprzedać, oraz podać ich potencjalną wartość. Nie masz obowiązku sprzedawać nam, jeśli skorzystasz z takiego wsparcia. Wszystkie Twoje dane będą traktowane jako poufne. Jeśli nasza orientacyjna oferta będzie ciekawa i chciałbyś kontynuować sprzedaż swoich licencji, proces przebiega następująco:

 

  • Oferta: DL dostarcza orientacyjną ofertę zakupu zawierającą licencje i wyjaśniającą proces, który należy wykonać, jeśli klient zechce sprzedawać.

  • Akceptacja: Aby zaakceptować naszą ofertę, klient podpisuje ofertę za pomocą Adobe sign (lub po prostu poinformuj nas e-mailem). Świadczyć to o będzie o akceptacji oferty, procesu i regulaminu.

  • Legalność: Klient dostarcza firmie DL wszelkie dowody posiadania licencji. Obejmuje to dostęp do MLS i VLSC oraz umowę, jeśli jest to wymagane.

  • Zamówienie zakupu: Jeśli klient jest w stanie spełnić wymogi sprawdzania legalności, wysyłamy potwierdzenie zamówienia z wyszczególnieniem licencji, które mają zostać zakupione.

  • Przeniesienie: Klient wysyła do DL fakturę i podpisane oświadczenie o usunięciu (dostarczamy wzór) na papierze firmowym, potwierdzające, że licencje nie są już używane i zostały usunięte ze środowiska klienta.

  • Płatność: Płatność jest dokonywana po otrzymaniu całej niezbędnej dokumentacji.

 

Wszystkie licencje na oprogramowanie zakupione przez DL są sprzedawane innym firmom w UE/EOG. Dzięki temu nasi klienci mogą kupować oprogramowanie, którego potrzebują, a nie to, do czego zachęcają ich dostawcy, co pozwala im zmaksymalizować własne zyski. DL kupuje różne starsze licencje oprogramowania Microsoft, więc jeśli posiadasz nieużywane oprogramowania Microsoft, zawsze warto sprawdzić w DL, czy ma ono potencjalną wartość. DL nie pobiera opłat za wycenę oprogramowania.

 

Dzięki ponad 16-letniemu doświadczeniu firma Discount-Licensing jest jednym z najdłużej działających sprzedawców używanego oprogramowania. Pomagamy firmom, zarówno dużym, jak i małym, generować dodatkowe przychody z często pomijanych aktywów. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zadzwoń do naszego biura pod numer +48 667911853 lub wyślij nam wiadomość e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Recykling Licencji partner Discount-Licensing Ltd