3 korzyści z zakupu używanej licencji MS Office 2016 z rynku wtórnego.

DISCOUNT-LICENSING LTD. 6 MAJA 2020

Niezależnie od tego, czy chcesz uaktualnić pakiet biurowy, czy po prostu zachować zgodność licencjonowania, koszt licencjonowania oprogramowania może być wysoki. Konwencjonalny sprzedawca Microsoft automatycznie poinformuje Cię, że najbardziej opłacalnym sposobem prawidłowego licencjonowania firmy jest zakup Office 365 lub Azure i odejście od lokalnych licencji wieczystych do rozwiązania opartego na chmurze subskrypcji.

 I na pierwszy rzut oka przejście z nakładów inwestycyjnych na wydatki OPEX może wydawać się atrakcyjne; jednak w dłuższej perspektywie zawsze wydasz znacznie więcej. Aby dowiedzieć się więcej na temat różnic w kosztach między dwoma rodzajami licencji, zobacz nasze poprzednie artykuły na ten temat.

 Discount-Licensing jest autoryzowanym sprzedawcą Microsoft, który specjalizuje się w dostarczaniu używanego wieczystego oprogramowania Microsoft po mocno obniżonych cenach. Przykładem może być Office 2016 Professional, który często może być dostarczany po cenie niższej niż roczna subskrypcja Office 365 Pro Plus.

 Oto tylko niektóre z korzyści, jakie daje wybór wcześniej używanego oprogramowania do obsługi pakietu Microsoft Office 2016 (na miejscu).

 

  1. Świetne ceny za doskonałe oprogramowanie

 Możliwość zabezpieczenia usługi niezbędnej dla Twojej firmy po niższych kosztach to doskonały sposób na kontrolę budżetów i upewnienie się, że sposób licencjonowania oprogramowania jest najbardziej ekonomiczny i wydajny dla Twojej firmy. Używane na rynku licencje Microsoft można często kupić o ponad 50% taniej na rynku używanych niż w przypadku zakupu przez tradycyjnego dystrybutora.

 

  1. Wybierz najlepsze oprogramowanie dla siebie

 Wybierz najlepsze oprogramowanie dla swojej firmy, a nie to, co Microsoft każe ci kupić. Korzystając z rynku używanego oprogramowania i eksperta, takiego jak Ty, możesz kupić wersję / wydanie oprogramowania, które Ci odpowiada. Systemy aplikacyjne, serwerowe i operacyjne są dostępne dla wymagających klientów i są dostępne za ułamek ceny nowych licencji.

 

  1. Współpracuj ze sprzedawcą, który zna się na rzeczy

 Wybór używanego odsprzedawcy Microsoft, takiego jak licencjonowanie z rabatem, w celu zakupu licencji na oprogramowanie oznacza, że możesz porozmawiać z kimś, kto jest ekspertem w dziedzinie Microsoft i odsprzedaży oprogramowania „używanego”. Jest to doskonałe miejsce do kierowania zapytań i pytań dotyczących oprogramowania, które chcesz kupić; otrzymasz odpowiedzi od firmy, która wie o czym mówi. Discount-Licensing jest ogólnoeuropejskim sprzedawcą, który zaopatruje firmy każdej wielkości, od małych i średnich przedsiębiorstw po przedsiębiorstwa.

 

Więc jeśli zastanawiasz się nad zakupem używanych licencji Microsoft i szukasz sprzedawcy, który pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję dla Twojej firmy, nie szukaj dalej. Oferujemy szereg aplikacji i oprogramowania serwerowego, od starszych wersji do najnowszych, tak aby spełnić wszystkie wymagania biznesowe. Kliknij w poniższy link aby złożyć zapytanie online lub zadzwoń do nas pod numer +48 667 911 853, aby porozmawiać z naszym zespołem już dziś. Możesz również wysłać bezpośredni e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Recykling Licencji partner Discount-Licensing Ltd