Kupowanie z recyklingu

Bezpieczna inwestycja

100%

transparentności

Wiesz skąd są licencje. Wiesz jak do Ciebie dotarły. Znasz umowę licencyjną. Znasz indywidualne numery SKU. Te wszystkie informacje są na Twoim koncie SSLC.

100%

zgodności

Skrupulatnie przestrzegamy zapisów Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady Europy 2009/24/WE z dnia 23 kwietnia 2009 r. w sprawie ochrony prawnej programów komputerowych.

100%

bezpieczeństwa

Wszystkie transakcje są ubezpieczone ubezpieczeniem od odpowiedzialności zawodowej.
Twoja inwestycja jest bezpieczna.

Bogata oferta

Posiadamy szeroką ofertę używanych komercyjnych licencji grupowych Microsoft po bardzo atrakcyjnych cenach.

Bez względu na to czy planujesz nową instalację, czy chcesz zachować pełną zgodność z zasadami licencjonowania czy potrzebujesz kilku licencji Office czy zbudować korporacyjną instalację serwerową, jeśli szanujesz swój budżet i chcesz sprawdzić ile zaoszczędzisz kupując u nas legalne oprogramowanie z Umową Licencyjną producenta i obowiązującym prawem, zapoznaj się z naszą ofertą.

W naszej aktualnej ofercie znajduje się większość wersji i wydań Microsoft Office oraz serwerów Microsoft SQL, Exchange i Windows/Terminal Server. Dostarczamy również produkty takie jak Microsoft Project, Visio, InfoPath, Biztalk, Customer Relationship Management (CRM), Visual Studio, ISA, Commerce Servers, itp.

Używane a nowe

Office, SQL Server, Windows czy Exchange Server z recyklingu jest tym samym produkctem co "nowy", tylko kosztuje dużo mniej.

Używane od partnera Microsoft?

Jeśli jakiś produkt jest niedostępny jako „używany” a nie chcesz czekać, to w zamian możemy zaoferować produkty „nowe” - ponieważ choć naszym głównym zajęciem jest sprzedaż używanego oprogramowania, to jesteśmy również partnerem Microsoft. Ze względu na różnice kursowe, czasem ceny "nowego" są atrakcyjne w porównaniu z cena "używanego".

Czas dostawy produktów, których nie posiadamy w danej chwili może być trudny do określenia. Wynika to z przebiegu procesu z ich uzyskania od dostawców. Jednak warto poczekać, jeśli tylko jest to możliwe. Nasze ceny z pewnością zrekompensują trud oczekiwania. Dlatego część naszych klientów zamawia produkty, które są "mało chodliwe" i spokojnie czeka aż uda nam się taki produkt zdobyć na rynku. Jeśli ten sposób zakupu wydaje Ci się zbyt czasochłonny, zawsze możemy sprzedać "nowe" licencje by dostarczyć wszystko czego potrzebujesz.

W Polsce od 2009

Prowadzimy odsprzedaż licencji na oprogramowanie w Polsce od 2009 r. Posiadane przez nas wiedza i doświadczenie gwarantują pewność i legalność wszystkich transakcji zakupu i sprzedaży używanego oprogramowania.

Nudna dokumentacja

Wraz z licencjami otrzymujesz od nas całą dokumentację wymaganą prawen tj. Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady Europy 2009/24/WE z dnia 23 kwietnia 2009 r. w sprawie ochrony prawnej programów komputerowych. Otrzymujesz:

  • kopie faktur pozwalających prześledzić drogę licencji od pierwszego zakupu w Microsoft;
  • kopie oświadczeń poprzednich użytkowników o zaprzestaniu użytownia;
  • kopię umów licencyjnych;
  • unikalne numery SKU zakupionych licencji.

Dzięki tym dokumentom możesz udowodnić legalne pochodzenie swoich licencji i spokojnie przejść audyt ich legalności. Te dane pozwalają stwierdzić jak licencje trafiły do Ciebie oraz jednoznacznie zidentyfikować licencję.

Wszystkiete dokumenty oraz pliki instalacyjne (dla licencji, dla których Microsoft na to pozwala) znajdziesz na swoim indywidualnym koncie na portalu Secondary Software License Centre (SSLC).

Przy okazji: uważaj na dostawców, kórzy nie przekazują całej tej dojumentacji. Wyobraź sobie czym grozi jej brak.

Recykling Licencji partner Discount-Licensing Ltd