O nas: Discount-Licensing Ltd.

Firma Discount-Licensing Ltd została założona w lipcu 2004 roku. Początkowo działała pod nazwą handlową Disclic Ltd. Od samego początku jest najbardziej znana z tworzenia wtórnego rynku licencji na oprogramowanie Microsoft (grupowe).

 

Discount-Licensing Ltd jest pionierem w recyklingu licencji na oprogramowanie Microsoft. Licencje pochodzą od niewypłacalnych i wypłacalnych firm z sektora prywatnego i publicznego. Firma jest również zarejestrowanym Partnerem Microsoft i autoryzowanym Resellerem Microsoft. Jeśli zapasy używanych licencji nie są wystarczające w momencie składania zamówienia, możemy zaoferować kompletne rozwiązanie dla Twoich potrzeb licencyjnych w oparciu o „nowe” licencje.

 

Discount-Licensing Ltd od momentu jego uruchomienia rozwinął profesjonalny zespół z ogromną wiedzą w zakresie licencjonowania. W skład tego zespołu wchodzą: założyciel i dyrektor zarządzający Noel Unwin, a także współzarządzający Ken Symons i Phil Hibbitt. Zespół wspierający posiada techniczną, prawną i handlową wiedzę/doświadczenie wymagane do pracy w tej specjalistycznej dziedzinie licencjonowania i recyklingu licencji.

 

Od momentu uruchomienia w listopadzie 2005 r. firma Discount-Licensing Ltd zaoszczędziła małym, średnim i dużym firmom miliony funtów. Na życzenie możemy dostarczyć referencje Klienta.

Discount-Licensing Ltd.

Recykling Licencji partner Discount-Licensing Ltd