Sprzedajemy używane licencje Microsoft

Oferujemy szeroki zakres używanych komercyjnych licencji grupowych Microsoft po bardzo atrakcyjnych cenach.

Jeśli chcesz kupić licencje grupowe Microsoft z recyklingu, prosimy podaj ile i jakich licencji potrzebujesz. Przyślemy ofertę lub informację o ich dostępności w ciągu 48 godzin.

Bez względu na to czy planujesz nową instalację, czy chcesz zachować pełną zgodność z zasadami licencjonowania, jeśli szanujesz swój budżet i chcesz sprawdzić ile zaoszczędzisz kupując u nas legalne oprogramowanie z Umową Licencyjną producenta i obowiązującym prawem, zapoznaj się z naszą ofertą.

W naszej aktualnej ofercie znajduje się większość wersji i wydań Microsoft Office oraz Microsoft SQL, Exchange i Windows/Terminal Server. Dostarczamy również produkty takie jak Microsoft Project, Visio, InfoPath, Biztalk, Customer Relationship Management (CRM), Visual Studio, ISA, Commerce Servers, itp.

Office, SQL Server, Windows czy Exchange Server z recyklingu jest tym samym produkctem co "nowy", tylko kosztuje dużo taniej.

Jeśli jakiś produkt jest niedostępny jako „używany”, w zamian możemy zaoferować produkty „nowe” - ponieważ choć naszym głównym zajęciem jest sprzedaż używanego oprogramowania, to jesteśmy również partnerem Microsoft. Ze względu na różnice kursowe, czasem ceny "nowego" są atrakcyjne w porównaniu z cena "używanego".

Czas dostawy produktów, których nie posiadamy w danej chwili może być trudny do określenia. Wynika to z przebiegu procesu z ich uzyskania od dostawców. Jednak warto poczekać, jeśli tylko jest to możliwe. Nasze ceny z pewnością zrekompensują trud oczekiwania. Dlatego część naszych klientów zamawia produkty, które są "mało chodliwe" i spokojnie czeka aż uda nam się taki produkt zdobyć na rynku. Jeśli ten sposób zakupu wydaje Ci się zbyt czasochłonny, zawsze możemy sprzedać "nowe" licencje.

Dostarczamy jedynie produkty licencjonowane grupowo (Open/MOLP, Select, Enterprise). Nie dostarczamy licencji typu OEM, FPP/Box. Systemy operacyjne (Windows XP/Vista/7/8) w ramach licencji grupowych dostarczane są jedynie jako upgrade (wymagane jest posiadanie odpowiedniej wersji OEM).


Spód

Partner