Kupimy Twoje zbędne licencje Microsoft

Posiadane przez Twoją firmę nieużywane grupowe licencje Microsoft mogą wciąż posiadać dużą wartość.


Jeśli chcesz odsprzedać swoje zbędne licencje grupowe Microsoft, podaj ile i jakich licencji chcesz się pozbyć. Przygotujemy informację cenową w ciągu 48 godzin.


Niezależnie czy kierujesz prężnie rozwijającą się firmą, czy też jesteś syndykiem likwidowanej firmy, za kilka kliknięć poznasz, jaki przychód uzyskasz z wydawałoby się bezwartościowych wartości niematerialnych i prawnych. Sprawdź co możesz robić ze swoimi starymi licencjami zapoznając się z naszą ofertą.


Zdaj sobie sprawę z wartości nieużywanych i nadmiarowych licencji Microsoft!


Niezależnie od tego, jaki jest powód nie używania, posiadanych przez Twoją firmę licencji, wciąż mogą one posiadać jakąś wartość. Postaram się przybliżyć Ci, w jaki sposób Discount-Licensing może zmaterializować wartość Twoich zbędnych licencji Open/MOLP, Select lub Enterprise. Kiedy tylko zechcesz to zrobić.


Z bardzo wielu powodów możesz nie używać posiadanych licencji. Możesz np. planować wprowadzenie nowych wersji Microsoft Office lub Server. Możesz posiadać niepotrzebne już licencje ze względu na restrukturyzację lub przekształcenia. Niezależnie od przyczyny, licencje posiadane przez Twoją firmę mogą nadawać się do przekazania innej firmie i w ten sposób możesz powiększyć swój budżet np. na zakup nowego oprogramowania.

Jesteśmy zainteresowani wszystkimi produktami Microsoft licencjonowanymi Open / MOLP, Select i Enterprise (tylko takimi można handlować bez obaw w legalny sposób).


Najbardziej poszukiwane produkty to Microsoft Office, od Office 2013 do Office 2016; licencje serwerowe i CAL w tym używany Windows, od Windows XP do Windows 10.

Specjalna oferta

dla syndyków i likwidatorów

Jako syndyk lub likwidator nie musisz spędzać swojego cennego czasu na przeszukiwaniu archiwów by znaleźć dokumenty zakupu i umowy licencyjne. Nie musisz też zajmować się całym procesem sprzedaży. Możemy wykonać zdalny audyt licencji należących do Twojej likwidowanej firmy, przygotować ofertę zakupu i wszystkie niezbędne dokumenty. „Wystarczy Twój podpis” a pieniądze za wydawałoby się bezwartościowe licencje przelejemy na Twoje konto.

Kliknij.
To wystarczy


Spód

Partner